galeria_600_csm_sitze_5288e2437b

Chcesz spędzić ostatnie ciepłe jesienne dni w podróży camperem, ale wciąż wahasz się pomiędzy kupnem, a wynajmem samochodu? Przeczytaj ten artykuł i zobacz, która opcja będzie idealna dla Ciebie.

Pierwsza podróż? Postaw na wynajem

Jeżeli jesteś początkującym camperowiczem i wyjeżdżasz w swoją pierwszą bądź drugą podróż, wtedy lepiej postaw na wynajem campera. Formalności związane z tą opcją nie są wielkie i męczące, a dzięki temu wyborowi dowiesz się, czy ta forma podróży Ci odpowiada. Wystarczy, że zgłosisz się do naszego salonu, a my we wszystkim Ci pomożemy. Nasi konsultanci doradzą Ci, który samochód wybrać, a także wytłumaczą wszystkie kwestie techniczne typu: podłączenie auta do sieci elektrycznej i wodociągowej. Po wyborze modelu i podpisaniu umowy dostaniesz od nas dowód rejestracyjny, polisę OC i, oczywiście, kluczyki.

Jesteś miłośnikiem camperów? Zdecyduj się na zakup

Jeżeli należysz do grona miłośników camperów, który niejednym już samochodem campingowym zwiedził świat, wtedy zdecydowanie postaw na zakup pojazdu. Co prawda kupno campera jest droższym przedsięwzięciem niż jego wynajem, jednak w perspektywie czasu bardziej Ci się opłaci, a każda kolejna podróż przybliża Cię do zwrotu inwestycji. Jednak największą zaletą kupna campera jest swoboda podróżowania. Nie będziesz już musiał patrzyć na terminy, ani udawać się za każdym razem do wypożyczalni, gdy będziesz planował urlop. Wystarczy, że weźmiesz kluczyki i już jesteś gotowy, aby wyruszyć w kolejną, fascynującą podróż.

Camper – kupić czy wynająć? O czym warto pamiętać

Niezależnie od tego, jak będzie brzmiała Twoja odpowiedź na pytanie: camper – kupić czy wynająć?, pamiętaj, aby przed wyjazdem sprawdzić kilka rzeczy. Przede wszystkim po wybraniu celu podróży, wyznacz sobie trasę i sprawdź, gdzie znajdują się postoje. Dzięki temu nie będziesz miał problemów ze znalezieniem miejsca noclegu, co z kolei przełoży się na spokojną podróż bez żadnych nerwów.