Napisz do nas

kontakt@vantourer.pl

Zadzwon do nas

505-045-556

KAMPERY

samochody_auto_post_single_image

Modele kamperów

Nie tylko cena ma znaczenie ale również kampery, które za nią dostajesz: praktyczne i szczegółowe rozwiązania wewnątrz, nastrój, przestronność, pakowność, funkcjonalność oraz wysokiej jakości wykonanie. Nowy kamper VANtourer 2016 nie tylko pozbywa się nieprzyjemnych kompromisów ale również wyprzedza konkurencję, jeśli chodzi o wszystkie ważne detale. Porównaj sam! Nie będziesz zawiedziony.

Kamper VanTourer 600L

Bardzo przestronny, a przy tym kompaktowy. Witaj na pokładzie nowego kampera Vantourer 600 L. Kamper został zaprojektowany dla tych, którzy chcą kompaktowy pojazd o długości mniejszej niż 6 metrów oraz tych, którzy nie chcą rezygnować z pojedynczyc łóżek, przestronnej części mieszkalnej i łazienki.

Zalety:

icon_short

bardzo kompaktowy (długość 5,99 m)

icon_ruler

atrakcyjne wnętrze

icon_bed

pojedyncze łóżka 

icon_couch

dużo miejsca siedzącego

icon_heating

ogrzewanie diesla w standardzie

Kamper VanTourer 600

Nawet w modelu 600 sypialnia została zaprojektowana nie tylko do snu ale również czytania, marzenia oraz odprężenia się. Ściany pokryte wysokiej jakości materiałem zapobiegają irytującej kondensacji. Podwójna konstrukcja ścian chroni przed kondensacją oraz wilgocią. Obok tylnych drzwi znajdują się pojemniki na przechowywanie, system nagłaśniający a gniazda elektryczne rozmieszczone są w dogodnych miejscach.

Zalety:

icon_short_black

bardzo kompaktowy (5,99 długości)

icon_large_bed

duże łóżko

icon_wardrobe

dużo miejsca do przechowywania

icon_configuration

łatwo składane łóżka

icon_shower

prysznic jako opcja

Kamper VanTourer 630

Zaskakująco przestrzenny członek załogi VANtourerów. Model 630 to jasny i przyjazny wakacyjny dom na kółkach. Pokój dzienny wygląda czysto i nowocześnie – staromodne zasłony okienne zostawiamy innym producentom. W VAntourerze 2016 wszystkie okna są standardowo wyposażone w zamki przyciskowe. Wszystkie dodatkowe przyciski zabezpieczające chronią przed niechcianymi gośćmi.

Zalety:

icon_ruler

duże przestronne wnętrze

icon_shower_orange

duża przestronna łazienka

icon_wardrobe_orange

duża szafa

icon_bed

pojedyncze łóżka (2 metry i 1,9 metra)

icon_heating

ogrzewanie diesla w standardzie