car-1509852_960_720

Szukasz pomysłu na nadchodzące wakacje i zastanawiasz się, czy wynajem kampera jest odpowiednim pomysłem? Jeśli tak, to ten artykuł jest dla Ciebie. Przeczytaj go i poznaj informacje w pigułce na temat wynajmu tego samochodu.

Kamper – sposób na udaną podróż…

Najprościej rzecz ujmując kamper jest to dom na kółkach, którym można się bez żadnego problemu przemieszczać. Większość tych pojazdów ma wielkość samochodu dostawczego, choć zdarzają się też takie, które wyglądem przypominają autobusy. We wnętrzu kampera znajdziesz wyposażenie, które bez żadnego problemu zastąpi Ci podstawowe pomieszczenia znane z domu. Kuchnia, łazienka, czy sypialnia – to dopiero początek tej listy. W większych samochodach można znaleźć również jadalnię, a nawet salon wypoczynkowy, w którym możesz odpoczywać w trakcie podróży. Dlaczego kampery są uważane przez wiele osób, jako sposób na idealne wakacje? Kluczowe znaczenie ma fakt, że kampery są środkiem transportu, który nie ogranicza Cię w żaden sposób. Jadąc tym autem możesz zapomnieć o spoglądaniu na zegarek, trzymaniu się napiętego grafika, czy też szukaniem noclegu. Kamperem po prostu jedziesz i cieszysz się samym faktem podróżowania. Nic więc dziwnego, że ten środek transportu ma tylu zwolenników, a ich liczba nadal rośnie.

Wynajem kampera – informacje w pigułce

Wbrew pozorom wynajem kampera nie jest skomplikowanym procesem. W momencie, w którym się z nami skontaktujesz, nasi pracownicy pomogą Ci rozwiązać wszelkie wątpliwości. W pierwszej kolejności dobierzemy specjalnie dla Ciebie odpowiedni model, który nie tylko będzie komfortowy i prosty w obsłudze, ale też będzie pasował do Twojego stylu jazdy. Kiedy ta kwestia zostanie załatwiona, wtedy kolejnym krokiem jest podpisanie umowy. Oczywiście, po złożeniu podpisu otrzymasz dowód rejestracyjny, polisę OC i kluczyki. Poza tym nasi konsultanci pokażą Ci, jak obsługiwać podstawowe sprzęty, które znajdują się w kamperze. Zalicza się do nich: obsługę sieci elektrycznej i wodnej, opróżnianie toalety na postojach, czy używanie butli z gazem. Jeśli zaś chodzi o uprawienia, to w momencie, w którym decydujesz się na wynajem kampera do 3,5 ton, wtedy wystarczy Ci tylko prawo jazdy kategorii B.